Реєстрація компаній на Target Gender Equality 2021

Оберіть мову для реєстрації на програму Target Gender Equality:

Запрошуємо компанії-учасниці Глобального договору вжити заходів для підвищення рівня репрезентації та лідерства жінок у бізнесі шляхом реєстрації на Target Gender Equality.

Програма Target Gender Equality проводиться в співпраці з мережами Глобального договору та наразі доступна в 45 країнах. Повний перелік компаній, які беруть участь у програмі можна подивитися тут

Будь ласка, зауважте, що кількість місць обмежена. Коли ваш запит на реєстрацію буде отримано, представники вашої локальної мережі зв’яжуться з вами для підтвердження участі вашої компанії.


Інформація про компанію:

(Будь ласка, почекайте, поки назва вашої компанії автоматично з’явиться в полі)
Програми Target Gender Equality будуть доступні у вищевказаних країнах у 2021 році в співпраці з локальними мережами Глобального договору.
**Якщо ви бажаєте взяти участь у Target Gender Equality, але ваша країна не вказана вище, будь ласка, зв’яжіться з представниками вашої локальної мережі, щоб дізнатися які пропозиції доступні для вас сьогодні та які з’являться в майбутньому.
*Якщо ви представляєте глобальну компанію та бажаєте зареєструватися на Target Gender Equality в різних країнах або зацікавлені в корпоративному партнерстві на глобальному рівні, зв’яжіться, будь ласка, із Елізабет Анна Реш Elisabeth Anna Resch
Призначте двох представників Target Gender Equality:
Усі компанії-учасниці Target Gender Equality мають обрати двох представників, які активно братимуть участь у програмі від імені компанії: долучатимуться до зустрічей/заходів Target Gender Equality та співпрацюватимуть із колегами з усіх відділів організації для просування діяльності Target Gender Equality. При призначенні представників Target Gender Equality заохочуємо вас ураховувати різноманітність щодо особистих даних, статі, корпоративних функцій та рівня посади в організації.
Призначте посла Target Gender Equality:
Окрім представників Target Gender Equality, усі компанії-учасниці мають номінувати посла з вищих посад, яка/який буде стежити за прогресом Target Gender Equality, надавати потрібну підтримку представникам компанії та представляти компанію на заходах найвищого рівня, які є частиною або стосуються Target Gender Equality. Посол Target Gender Equality має пряму комунікацію з CEO (наприклад, це може бути один із керівниів компанії або член ради). CEO теж може бути послом.
Довідкова інформація
Будь ласка, допоможіть нам якнайкраще підготуватися для Target Gender Equality давши відповідь на декілька коротких питань:
1. Як далеко просунулася ваша компанія на шляху досягнення гендерної рівності?
2. Чи використовувала ваша компанія інструмент WEPs Gender Gap Analysis Tool з аналізу гендерного розриву для вимірювання прогресу гендерної рівності?
Будь ласка, вкажіть які саме:
3. Чи має ваша компанія публічно оголошені цілі щодо репрезентації та лідерства жінок?
Будь ласка, зазначте ваші цілі нижче:
4. Будь ласка, укажіть нижче конкретні сфери інтересів або потреби для розвитку потенціалу, які ваша компанія сподівається вирішити за допомогою участі в Target Gender Equality.
5. Будь ласка, укажіть нижче будь-який релевантний досвід або сфери знань/експертизи, якими ваша компанія хотіла б поділитися з колегами, які братимуть участь у Target Gender Equality.
6. Будь ласка, укажіть стать вашого CEO або найвищого керівника організації: